Używana fetysz bielizna – kto ją kupuje?

Używana fetysz bielizna pojawia się coraz częściej w internecie, a obok tradycyjnych aukcji, można odnaleźć również fetysz oferty. Niektóre osoby może dziwić fakt, iż ktoś jest w stanie płacić za noszoną damską bieliznę. Co nie zmienia jednak, że istnieje grono odbiorców, którzy mają w swoim hobby kolekcjonowanie używanej fetysz bielizny. Jeżeli zastanawiasz się, kto dokładnie kupuje tego typu rzeczy, to w tym wpisie znajdziesz odpowiedź.

Używane fetysz bielizna jest kupowana przez fetyszystów.

Wiele osób, oprócz tradycyjnych stosunków seksualnych, lubi również mocniejsze perwersje, nazywane fetyszami. Tak o to, możemy wyodrębnić fetysz stóp, fetyszyzm majtkowy, fetysz piss, fetysz potu, fetysz scat czy fetysz cross-dressing. Istnieje oczywiście jeszcze więcej ich rodzajów, jednak przeważnie fetysz oferty dotyczą tych wyżej wymienionych. Fetyszyści to przeważnie mężczyźni, pragnący erotycznych wrażeń, których nie są w stanie zrealizować sami, bez używanej fetysz bielizny. Podniecają się zapachem noszonej bielizny, jak i pozostawionymi na niej wydzielinami. Dlatego właśnie używana fetysz bielizna jest przez nich kupowana, by realizować swój fetysz. W cyfrowym świecie istnieją strony, w których mogą oni nabywać fetysz oferty, jak na przykład portal erotyczny roomX. Ponadto w internecie, są oni w stanie zachować swoją anonimowość i kupować fetysz oferty bez obawy, że zostaną nakryci przez partnerkę czy inną osobę.

używana fetysz bielizna

Używana fetysz bielizna dla fetyszysty majtkowego.

Fetyszyzm majtkowy to popularny fetysz, w którym to główne bodźce seksualne odbiera się z wąchania używanych majtek, pachnących stringów czy noszonych fig. Zapach damskiego krocza jest dla fetyszysty majtkowego prawdziwym afrodyzjakiem. Fetyszysta ten, lubi również dokładnie oglądać używane majtki i poszukiwać na nich ślady kobiecych wydzielin.

Używana fetysz bielizna, a fetysz stóp.

Fetysz stóp czyli miłość do kobiecych nóg. Fetyszysta stóp bardzo chętnie kupuje używane rajstopy, noszone damskie skarpetki, pachnące używane pończochy a także znoszone erotyczne buty. Oprócz intensywnego obwąchiwania tych fetysz przedmiotów, fetyszysta stóp lubi również je brudzić własną spermą, jak i nakładać je na swojego penisa.

Mokre używane majtki dla fetyszysty piss.

Fetysz piss, czyli odczuwanie podniecania w kontakcie z kobiecym moczem, jest nazywane również urofilią. Dla fetyszysty piss, używana fetysz bielizna musi być mokra od moczu i pachnąca jego zapachem. Ponadto fetyszysta piss może być również fetyszystą stóp, czyli w takim przypadku kupować posikane używane rajstopy czy mokre noszone skarpetki.

Fetysz scat a używana fetysz bielizna.

Fetyszysta scat, ma słabość do kobiecego kału. Kręci go jego zapach, kolor czy gęstość. Dla tego fetyszysty używana fetysz bielizna musi być brudna od kału. W jego koszyku najczęściej znajdują się brudne używane majtki, czy śmierdzące rajstopy.

Intensywny zapach potu, a fetysz oferty.

Niektórych fetyszystów mocno podnieca pot. I to najlepiej mocny, po intensywnym wysiłku. Dlatego w internecie nie brakuje ofert typu: Sprzedam używane majtki po treningu, czy: Mocno spocone noszone adidasy. Fetyszysta potu lubi mocne zapachy i najczęściej kupuje fetysz oferty, które są bardzo długo nieprane i w których uprawiany był intensywny wysiłek fizyczny.

Cross-dressing czyli przebieranki.

Cross-dressing to perwersja, w której to mężczyzna przebiera się w damskie ubrania. Najbardziej go podnieca używana fetysz bielizna, którą następnie ubiera na swoje ciało. Używane majtki, używany biustonosz, noszone rajstopy i pachnące szpilki i gotowe! Fan cross-dresingu może poczuć się jak kobieta, która nosiła wcześniej te fetysz ubrania.

Używana fetysz bielizna na roomX.

Portal erotyczny roomX pozwala fetyszystom, na przeglądanie i kupowanie różnych fetysz ofert. Najczęściej jest to właśnie używana fetysz bielizna. Fetyszyści mogą czuć się tutaj jak na erotycznym allegro i przeglądać wszystkie fetysz aukcje, wybierając spośród nich coś dla siebie.

Jeżeli zainteresowałeś się tym tematem, polecamy Ci również inne nasze wpisy:

Fetysz stóp. Z czym to się „je”.

Fetysz scat i brudne majtki.

Urofilia i fetysz piss – czym są?

Czym jest fetyszyzm majtkowy?

Udostępnij

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone '*'