Sprzedam używane majteczki czyli łatwy zarobek w Internecie 

Sprzedam używane majteczki

Dzisiejsze czasy oferują nam wiele sposobów na łatwy zarobek w Internecie. Jednym z tych sposobów jest sprzedaż swojej używanej bielizny. Używane majteczki są jednym z najgorętszych towarów, które pragną mężczyźni! Jednak, gdzie kupić noszone majtki, ile ta przyjemność kosztuje oraz ile można na tym zarobić? Wszystkiego na ten temat dowiecie się z tego artykułu.

W ubiegłych latach noszone majtki trafiały zazwyczaj do kosza na śmieci. Obecnie rynek, który oferuje sprzedaż używanych majtek bardzo mocno się rozwinął. Dalsze losy używanych majtek nie są już przesądzone. Mało tego – popyt na używane majteczki sprawił, że w internecie, aż huczy od ofert używanej bielizny, która zazwyczaj trafia w ręce fetyszystów. Zamiast wyrzucać noszone majtki do kosza na śmieci, wykorzystaj je i spraw, aby to był sposób na łatwy zarobek w internecie! Nie ma nic lepszego, niż sprzedać noszone majtki za bezcen.

Jak zacząć sprzedawać używane majteczki?

Możesz działać w pojedynkę, umieszczając ogłoszenia na portalach z ogłoszeniami. Musisz jednak uważać na wiele oszustów, którzy na początku będą chcieli zobaczyć na Tobie używane majteczki, zanim zdecydują się je kupić. Niestety na tym „sprzedaż” nieraz się kończy. Możesz również utworzyć fetysz oferty na roomx. Roomx jest to serwis dla fetyszystów, który oferuje sposób na łatwy zarobek w Internecie. Możesz tutaj sprzedawać swoje używane majteczki, używane rajstopy, znoszone buty oraz inne fetysz oferty. 

Jeżeli już stworzyłaś/ stworzyłeś (na roomx może sprzedawać również mężczyzna, a nawet para) konto gwiazdy wystarczy, że uzupełnisz swój profil, zostaniesz zweryfikowana i dodasz pierwsze oferty. Najlepiej, jeżeli zaczniesz od dodawania swoich ofert w kategorii używane majteczki. To właśnie tę część używanej bielizny, mężczyźni kupują najczęściej. Odkop ze swojej szafy noszone majteczki, na których chciałabyś zarobić, zrób kilka dobrych zdjęć na sobie lub samych majtek. Jeżeli jesteś bardziej odważna, to zrób zdjęcia, gdzie widać majtki z wydzieliną. Swoje oferty uzupełnij o atrakcyjne opisy oraz ustal cenę. No to teraz przejdźmy do konkretów.

Sprzedam używane majteczki czyli szybki zarobek online

Załóżmy, że kupiłaś majtki za ok. 15 zł. W normalnym świecie nosisz majtki i je wyrzucasz. Ile z tego masz? A no -15 zł, bo przecież trzeba kupić nowe majtki. W świecie roomx nosisz majtki tak długo jak masz ochotę, a następnie sprzedajesz swoje używane majteczki za średnio 50 zł, dodatkowo możesz do nich sprzedać zdjęcia z noszenia, wideo, a same majtki pobłogosławić innymi dodatkami, za które klient musi dodatkowo zapłacić. Najchętniej dokupywane dodatki to zdjęcia oraz wideo z noszenia bielizny, oraz wydzieliny, które mają posiadać Twoje noszone majtki. Twój zysk wzrasta do ok. 70 zł! Masz pieniądze na nowe majtki oraz dodatkowe źródło dochodu, gdyż używane majteczki możesz sprzedawać w nieskończoność tak jak inne fetysz oferty. 

Podsumowując: zamiast wyrzucać swoje używane majteczki znajdź w nich własny sposób na łatwy zarobek w Internecie. Anonimowo, niemalże, nie wychodząc z domu (no poza wysłaniem paczki) 🙂 Czyż nie jest to idealny i łatwy sposób na zarobek? Zarejestruj się na roomx i przekonaj się sama. Powodzenia! 

Udostępnij

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone '*'