Pissing – wszystko co musisz wiedzieć

Co to jest Pissing?


Fetysz może być przyjemnym dodatkiem do urozmaicenia życia seksualnego. Jednakże niektóre z fetyszy wywołują kontrowersje. Urofilia – fetysz moczu, potocznie nazywany pissing należy do jednych z nich. Myślicie, że to dość rzadki fetysz? Nic bardziej mylnego! Pissing należy zdecydowanie do najczęściej wystęujących fetyszy. Wyprzedza go jedynie szeroko rozumiany fetysz stóp.

W pissing bodźcem, który podnieca jest mocz, który można zastosować w przeróżny sposób. Sikanie na ciało partnera, jest jednym z nich. Fetyszystów moczu podnieca sikanie na części intymne – piersi, stopy czy nawet twarz. Podniecać może oddawanie moczu na partnera czy też bycie obsikiwanym. Niektórzy posuwają się nieco dalej – do picia moczu. Picia własnego moczu lub partnera. Można również kupić piss od zupełnie obcej osoby. Takie „mokre” nowinki oferuje portal dla fetyszystów roomx, gdzie można kupić mocz od jednej z seksownych kobiet, które oferują na sprzedaż piss w różnych pojemnościach.

Będąc z partnerem, który podziela miłość do piss, fetyszysta może często praktykować tzw. Golden shower, czyli wspomniane powyżej sikanie na partnera. Miano tego aktu, ze swoją popularność ma swoje własne określenie – złoty deszcz (ang. Golden Shower). Wielu mężczyzn jest gotowych zapłacić całkowicie obcym kobietom tylko i wyłącznie za to, aby one na nich nasikały, czy też fetyszysta na swoje wybranki. Zdarzenia takie odbywają się niejednokrotnie bez aktów seksualnych, osiągając satysfakcję seksualną z samego faktu sikania na partnera. 

Pissing ma całą rzeszę fanów

Pissing ma całą rzeszę fanów, jednak wielu mężczyzn się do tego nie przyznaje i potajemnie szuka zdjęć, wideo z sikaniem! Można rzec, że jest to wersja „last” w porównaniu do tych fetyszystów, którzy zapach i smak moczu lubią poczuć na sobie. Wideo z obsikiwaniem, zdjęcia z oddawaniem moczu – tego bardzo często szuka fetyszysta piss. Pissing jest tak bardzo popularny, że fetyszyści, którzy kochają sikanie, są w stanie zapłacić za wideo i zdjęcia amatorek, które sikają! Portal dla fetyszystów roomx oferuje filmy z sikaniem, amatorskie zdjęcia w tematyce piss. Wszystko znajduje się w kategorii inne perwersje. Gdzie kupić amatorskie zdjęcia piss oraz wideo? Roomx jest odpowiedzią na pragnienia fetyszystów. 

Fantazje na temat pissingu

Nieraz fantazje profilów są skrycie ukrywane, szczególnie jeżeli są w związku z partnerem, który nie podziela ich fantazji na temat piss. Brak akceptacji w związku powoduje uciekanie się do spełniania fantazji po kryjomu. Fetyszyści piss uciekają się do podkradania brudnej, nieraz obsikanej bielizny z kosza na pranie partnera. Oczywiście wszystko w tajemnicy. Wąchając brudne majtki są niejednokrotnie w stanie wyczuć krople moczu na bieliźnie ukochanej osoby, co doprowadza ich do szaleństwa. Jest to kolejna odsłona „miłości”, jaką niesie pissing. Obsikane, brudne majteczki, czy też inne części garderoby ciężej zdobyć, jeżeli fetyszysta jest singlem. Na szczęście w erze internetu można kupić obsikane majteczki od całkowicie obcej osoby, anonimowo jak na portalu roomx. Posikane majtki, posikane skarpetki, obsikane rajstopy. Wymagający fetyszysta piss chce, aby wszystko było mokre i wilgotne! 

Pissing – podsumowanie

Zaprezentowaliśmy zaledwie kilka sposobów, jak zaspokaja się fetyszysta piss, co lubi, co go kręci i podnieca. Prawdopodobnie doświadczony i praktykujący fetyszysta piss mógłby rozszerzyć tę listę o kilka kolejnych punktów. 

Udostępnij