Niektórzy lubią spocone i brudne stopy

Czy spocone i brudne stopy mogą być sexy?

Spocone i brudne stopy w większości nie spotykają się z aprobatą mężczyzn, jak i kobiet. Brudne stopy kojarzą się z brakiem zachowania higieny oraz brudem. Każdemu z nas może zdarzyć się, że podeszwy stóp, powierzchnia między palcami będzie przybrudzona. Może mieć to związek z pracą w terenie czy też noszeniem sandałek, przez cały dzień w niezbyt sprzyjających warunkach. Jeżeli chodzi o spocone stopy, to tutaj chodzi zazwyczaj o zakryte obuwie, długość jednorazowego noszenia oraz intensywność użytkowania np. podczas treningu. Zapach śmierdzących, spoconych stóp niektórych dosłownie odrzuca. Są jednak i tacy, dla których spocone i brudne stopy są mocnym bodźcem seksualnym. Szczególnie dotyczy to mężczyzn, którzy mają fetysz stóp. Fetysz stóp to miłość do kobiecych stóp. Dla niektórych kobiece stopy muszą być zadbane i pachnące, istnieje również druga grupa ludzi, dla których śmierdzące stopy partnerki, będą bardziej wartościowe, niż te czyste i pachnące.

spocone stopy

Fetyszysta stóp z biegiem czasu szuka innych bodźców.

O tyle, o ile fetysz stóp, który szeroko opisaliśmy tutaj, jest czymś dość normalnym i akceptowalnym, to miłość do brudnych i spoconych stóp wciąż wydaje się czymś szokującym. Każdy fetyszysta stóp zaczyna, zaczyna tak samo; na początku podnieca go sam widok sexy stópek, potem musi je dotknąć, pomasować. Gdy te bodźce są niewystarczające fetyszysta zaczyna całować, lizać stopy kochanki, ssać jej paluszki. Potem pozostaje już tylko ocieranie się swoim penisem o jej sexy stopy, aż kończy się na gorącym footjob. Footjob, czyli pieszczenie penisa nie rękami, a stopami. Z upływem czasu, jak wszystko, również, i to może zacząć się nudzić, stawać chlebem powszednim. Piękne i zadbane stopy ukochanej mogą stać się czymś normalnym. W końcu codziennie ukochana myje te stopy, aby zadowolić swojego fetyszystę stóp. Tutaj właśnie przychodzi ten moment, kiedy to nie czyste i pachnące stopy, ale spocone i brudne stopy mogą bardziej pociągać partnera. Tak jest ze wszystkim ; zaczynamy od delikatnego seksu na misjonarza, przechodzimy przez wszystkie pozycji Kamasutry, a kończymy na ostrym seksie analnym i szukaniem przyjemności w zabawkach erotycznych. Dlatego też, najczęściej to dojrzali ludzie mają różne, dziwne fetysze. Dokładnie tak samo, bardzo często ewoluuje fetysz stóp. Fetyszystę na początku pociągają zadbane pachnące stópki partnerki, a z biegiem czasu, gdy ich oczom ukażą się spocone i brudne stopy, z którymi wcześniej nie mieli do czynienia robią wielkie oczy. W końcu to coś nowego, coś dziwnego, coś, co jest warte uwagi.

spocone stopy

Co można robić ze spoconymi i brudnymi stopami?

Właściwie dokładnie to samo, co z czystymi. Brudne stopy będą mocno pociągać wizualnie. W końcu, jak to się mogło stać, że moja ukochana tak pobrudziła te stopy! Muszę się nimi natychmiast zająć. Są jakieś inne, bardziej mnie podniecają. Tak pomyśli fetyszysta stóp, który lubi brudne stopy. Do tego w parze idzie ich zapach. Śmierdzące stopy i ich zapach pozostawią woń w skarpetkach, a nawet obuwiu. Miłośnik brudnych stópek z chęcią będzie je przede wszystkim lizał i wąchał. Tak samo będzie, jeżeli ukochana ma spocone stopy. Mamy na myśli intensywnie spocone stopy, po kilkugodzinnym treningu, czy spacerze. Fetyszysta, brudne i spocone stopy z chęcią będzie wąchał, wyliże kawałek po kawałeczku. Ten cały brud i zapach, który zliże będzie dla niego niczym wydzielina z cipki. W końcu sami wiecie; niektórzy lubią lizać spocone cipki, inni pupy, a inni kobiece stopy. W sumie z tego punktu widzenia spocone i brudne stopy wcale nie wydają się takie dziwce, prawda?

noszone skarpetki

Inny sposób na zaspokojenie.

Fetysz stóp jest ściśle powiązany z używanymi rajstopami, skarpetkami czy też używanym obuwiem. Mowa oczywiście o używanych, prywatnych rzeczach, które po użyciu nigdy nie trafiły do pralki. Trafiły np. na portal dla fetyszystów roomx, gdzie używana bielizna i inne fetysz ubrania mają wartość dopiero wtedy, gdy odpowiednio nasiąkną kobiecym zapachem czy wydzielinami. Fetyszysta, który uwielbia spocone i brudne stopy znajdzie tutaj śmierdzące buty po treningu, spocone skarpetki w różnym kolorze, noszone rajstopy i inne rzeczy. Jeżeli ma ochotę na ekstremalnie intensywny, śmierdzący zapach stópek wystarczy, że wybierze okres noszenia. Są jednak i tacy, którym i to nie wystarcza. Dobierają wtedy dodatkowo inne wydzieliny jak mocz, ślina czy scat. Kupując używane rajstopy i wszystkie inne fetysz ubrania, które dotyczą stóp, mężczyzna może spełnić swoje fantazje seksualne o stopach. Wąchając śmierdzące buty, spocone skarpetki nieznajomych mogą osiągnąć erekcję niemalże bez pieszczenia penisa.

Inne ciekawe artykuły:

https://roomx.pl/blog/fetysz-lateksu-dlaczego-lateks-podnieca/ https://roomx.pl/blog/urofilia-i-fetysz-piss-czym-sa/

Udostępnij

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone '*'