Jak zrobić seksowne nagie zdjęcia 18+?

Jak zrobić seksowne zdjęcia dla dorosłych?

Mnóstwo dziewczyn próbuje swoich sił, chcąc sprzedać roznegliżowane fotki w sieci. W praktyce – nie zawsze się to udaje, a przynajmniej nie w stopniu, jakiego oczekiwały. Składa się na to wiele różnych czynników. I o tym właśnie będzie ten artykuł. Chcesz dowiedzieć się, jak zrobić seksowne zdjęcie, by się sprzedało? Przeczytaj ten tekst!

Odpowiedni aparat? Przyda się, ale…

Wiele dziewczyn, chcących wiedzieć, jak zrobić nagie zdjęcie, które będzie rozchwytywane przez mężczyzn, fiksuje się na tym, aby mieć jak najlepszy aparat. Czy potrzebujesz jednak drogiego Nikona, Canona czy innego zaawansowanego modelu? Wcale nie! Jeśli chcesz mieć sprzęt przeznaczony tylko do tego celu – wybierz po prostu kompakt, czyli proste urządzenie, zdolnych ustawić wiele parametrów za Ciebie.

Równie dobrze jednak możesz korzystać z aparatu w smartfonie. Telefon ze średniej półki jest w stanie już zapewnić fotki naprawdę dobrej jakości. Warto jednak wiedzieć, że częściej nie chodzi o to, jakim urządzeniem się posługujesz, tylko jak z niego korzystasz. Dlatego pora przejść do następnego punktu tego tekstu – światła.

Zadbaj o odpowiednie światło

W końcu jak zrobić seksowne zdjęcie, jeśli go brakuje? I, wierz lub nie, ale flesz nie załatwi całej sprawy. Wprost przeciwnie – może ją pogorszyć. Jak zrobić nagie zdjęcie, by było dobre? Zacznij od wyboru dobrze oświetlonego pokoju. Nagie fotki lepiej robić za dnia – wtedy masz dostęp do naturalnego światła i nie musisz kombinować ze sztucznym, przy którym fotografie nie zawsze chcą wychodzić.

Gdy jednak decydujesz się robić sesję wieczorową porą – upewnij się, że masz kilka źródeł miękkiego światła. I nie stawaj bezpośrednio pod żyrandolem – inaczej będziesz miała nieatrakcyjne cienie pod oczami. A w końcu jak zrobić nagie zdjęcie, to tak, byś wyglądała na nim młodo i rześko, prawda?

Ubierz seksowną bieliznę

Roznegliżowane fotografie to jedno – ale lepiej będzie, jeśli w trakcie sesji będziesz się po prostu rozbierać. Pamiętaj, że mężczyźni są pod tym względem często jak dzieci. Lubią dostawać prezenty, a mnóstwo frajdy daje im ich rozpakowywanie. Tym razem to Ty jesteś ich prezentem, a bielizna – opakowaniem. Im ładniej będziesz „zapakowana”, tym większe emocje wzbudzisz w czasie „unpackingu”. A jak seksownie nosić damską bieliznę? Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości na ten temat – porady znajdziesz na naszym blogu. Poza tym, jeśli podkreślisz, że masz na sobie przez jakiś czas używane majtki, które ocierają się o Twoją cipkę i nasiąknęły już jej soczkami – wzbudzisz większe zainteresowanie!

Trzymaj dystans (od obiektywu)

Jeśli robisz sama sobie sesję – możesz być niezadowolona z efektu. Czemu? Bo zarówno w kompaktach, jak i aparatach telefonów obiektyw bywa zbyt blisko Twojej twarzy, przez co fotka dosłownie zakrzywia rzeczywistość. W efekcie więc będziesz miała na niej większy nos niż naturalnie. Jak zrobić seksowne zdjęcie w takim razie? Rozwiązanie jest proste, a nawet dwa – albo poproś kogoś o wykonanie zdjęć, albo zainwestuj w selfie sticka lub prosty statyw do aparatu.

Baw się sesją i poczuj się pewnie

Jeśli jednak chcesz wiedzieć, jak zrobić nagie zdjęcie, zdolne zdobyć serca Twoich fanów, to musisz pamiętać o jednym – bawi się sesją! Niech to będzie chwila rozrywki, z której sama czerpiesz przyjemność. I taka energia niesamowicie zaraża i pobudza do zabawy. Wówczas możesz mieć pewność, że uda Ci się osiągnąć oczekiwane rezultaty. Dorzuć jeszcze popularne akcesoria erotyczne, a przyciągniesz uwagę wielu mężczyzn. Gdzie zaś sprzedać swoje fotografie? Zobacz, co oferuje Ci RoomX!

Udostępnij

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone '*'