Jak pachną kobiece, noszone majtki?

Noszone majtki. Od czego zależy zapach.

W zależności od długości noszenia, noszone majtki mogą pachnieć mniej lub bardziej intensywnie. Zapach zależy od tego, czy kobieta nosi wkładkę higieniczną, w którym momencie cyklu owulacyjnego się znajduje oraz oczywiście od wieku. Noszone majtki i ich zapach podniecają wielu mężczyzn. W końcu, wąchając pachnące majteczki to tak, jakby, czuli bezpośrednio zapach ich krocza. Poza tym, mężczyźni instynktownie są w stanie wyczuć po zapachu kobiecych wydzielin, czy kobieta jest wciąż płodna. Organizm instynktownie jest to w stanie rozpoznać. Noszone majtki będą miały bardziej intensywny zapach, jeżeli kobieta nie zmieniała bielizny kilka dni, a przy tym miała dni płodne. Podczas dni płodnych wydziela się więcej intymnych wydzielin, które są tak bardzo podniecające dla Panów.

noszone majtki

Pachnące majteczki noszone przez 1 dzień.

Etycznie przyjęło się, że bieliznę należy zmieniać codziennie. Zakładając, że rzeczywiście tak jest, to takie noszone majtki będą miały przyjemny, delikatny, seksowny zapach. To ten właśnie zapach podnieca większość mężczyzn. Zadbana kobieta, która bierze codziennie prysznic, nie ma problemów z miejscami intymnymi, a na dodatek ma dni płodne, pozostawi mieszankę feromonów na swojej bieliźnie. Taki zapach noszonych majtek partnerzy są nawet w stanie wyczuć, gdy kobieta nie ma zbyt wiele ubrań na sobie. Zapach kobiecych wydzielin dla wielu mężczyzn jest zapachem gotowości jego partnerki do seksu. Taki, naturalny zapach dziennie zostawiany na noszonych majtkach, porównywalny jest do delikatnego zapachu piżma. Jak pachną jednak noszone majtki, które są użytkowane dłużej?

Pachnące majteczki 7 dni tygodnia.

Na wielu portalach erotycznych w tym roomx, gdzie można kupić noszone majtki, kobiety sprzedają używane majtki nawet przez 7 dni lub dłużej (tutaj przykład https://yummyfetish.pl/s,19,uzywane_majtki_7_dni_tygodnia.html ) . Majtki noszone przez okrągły tydzień nie pachną już tylko cipką, ale również całym kroczem, również pupą. Szczególnie jeżeli mówimy o noszonych stringach, które wpijają się w pośladki. Poza samą wydzieliną z pochwy, mogą się znaleźć delikatne zabrudzenia ze złego podtarcia pośladków. Po długim użytkowaniu, noszone majtki w miejscu, gdzie spływają soczki z cipki robią wie wręcz sztywne. Nietrudno rozpoznać, że majtki były noszone dłużej, niż normalnie. Takie używane majtki pachną bardzo intensywnie. Tak intensywnie, że zapach cipki można poczuć nawet przez spodnie. Pachną kwasem, mieszaniną potu, brudu i kału. Dla wielu mężczyzn będzie to odpychające, jednak są i tacy których tak intensywny zapach będzie na maksa podniecał. Szczególnie mowa tutaj o facetach, którzy mają fetyszyzm majtkowy.

noszone majtki

Używane majtki – prosta droga do orgazmu.

Fetyszyzm majtkowy do rodzaj fetyszu, gdzie mężczyznę podnieca zapach używanych majtek, bielizny. Może on osiągnąć orgazm, wąchając cudze majtki. Jeżeli taki mężczyzna ma kobietę, to po prostu podkrada jej noszone majtki z kosza na brudne pranie. Mężczyźni, którzy są singlami, kupują używane majtki na portalach dla fetyszystów, takich jak roomx. Tam. Bez skrępowania mogą wybrać interesującą ich długość noszenia majteczek…

Artykuły powiązane:

https://roomx.pl/blog/czym-jest-fetyszyzm-majtkowy/ https://roomx.pl/blog/kto-sprzedaje-uzywane-majtki/

Udostępnij

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone '*'