używane majtki

Gdzie ukryć używane majtki przed żoną?

Używane majtki są niezwykle pożądane dla fetyszysty majtkowego. Jeżeli chcesz dowiedzieć się czym jest fetyszyzm majtkowy zapraszamy do przeczytania naszego artykułu Czym jest fetyszyzm majtkowy?.

Fetyszysta noszonej damskiej bielizny często kupuje używane majtki innych kobiet. Zazwyczaj robi to za pośrednictwem internetu, na portalu erotycznym roomX lub innych stronach oferujących fetysz oferty. Takie używane majtki fetyszysta często kolekcjonuje, pakuje je w woreczek strunowy czy zabezpiecza w inny sposób, by jak najdłużej cieszyć się ich aromatem. Jeżeli fetyszysta tylko będzie miał ochotę, to zawsze może wrócić do swojej ulubionej używanej pary majtek.

Majtkowi fetyszyści to normalni mężczyźni, którzy po prostu nie umieją się oprzeć pachnącym majteczkom. Wielu z nich ma również żony, które niekoniecznie są poinformowane o fetyszu partnera. Fetyszysta majtkowy boi się odrzucenia swojej żony i ewentualnego niezrozumienia jego fetyszu. Dlatego wielu z nich ukrywa fakt, że ma słabość do fetyszyzmu majtkowego, a używane majtki innych kobiet kryje przed swoją żoną. Trzeba jednak dobrze zastanowić się, gdzie najlepiej ukrywać używane majtki. W tym wpisie przedstawimy Wam propozycje, które w zależności od waszego miejsca zamieszkania mogą być mniej lub bardziej skuteczne. Przedstawimy też miejsca, w których lepiej jest nie chować używanych majtek, bo żona może je łatwo znaleźć. No to zaczynamy!

Nigdy nie kryj noszonej fetysz bielizny w tych miejscach.

Pamiętaj, że Twoja żona to kobieta, a kobiety zwykle lubią dbać o porządek. Zapomnij więc, by kryć używane majtki pod materacem czy w szafie, bo Twoja żona prędzej czy później je znajdzie. Nie układaj ich również w doniczkach i nie kryj za żadną roślinnością. Kobiety kochają rośliny i uwierz, że systematycznie się im przyglądają. Dlaczego jeżeli chciałeś wsadzić używane majtki pomiędzy kwiatki – zapomnij o tym! Niektórzy ludzie mają patent, na przechowywanie gotówki w domu, wsadzając ją do zamrażalnika. Jest to niezły sposób przed ewentualną kradzieżą, ale nie stosuj go do ukrywania swojego fetyszu. Jeżeli wsadzisz używane majtki do zamrażalnika i pomyślisz, że Twoja żona się nie zorientuje o tym fakcie, to jesteś w dużym błędzie. Co gorsza, zamiast obiadu, położy ci te używane majtki na stole!

Nie kryj używanych majtek w żadnych szafkach w domu, które są ogólnodostępne. Nawet jeżeli zapakujesz je w niepozorny kartonik, istnieje bardzo duża szansa, że Twoja żona je znajdzie. Kobiety już tak mają, że interesują się każdą nową rzeczą w domu. I nawet jeżeli włożysz używane majtki do najwyższej części w szafie – bądź pewny, że akurat Twoja żona zacznie tam czegoś szukać, a co gorsze, jeszcze spadną jej na głowę! W takim razie, gdzie najlepiej ukryć używane majtki?

Gdzie ukrywać używane majtki w mieszkaniu.

Jeżeli mieszkasz w mieszkaniu i nie masz tylu możliwości do ukrywania używanych majtek, co fetyszyści mieszkający w domach – to pamiętaj, że nic straconego! Jest to w zasadzie sposób dla wszystkich. Możesz na przykład zaopatrzyć się w swój sejf, o którym poinformowałbyś żonę z radosną nowiną, że odkładasz w nim pieniądze. Żona na pewno będzie ucieszona i nie będzie się raczej dopytywać o więcej informacji. Sejf najlepiej, aby był na kod, który znałbyś tylko Ty. Wtedy bezpiecznie będziesz w nim mógł przechowywać używane majtki.

Kolejny sposób, to ukryć używane majtki, w miejscach, które kobiety niekoniecznie lubią, ze względu na grasujące w nich ewentualne pajęczyny i stworzenia. Takim miejscem, może być na przykład otwór na licznik z wody. Jeżeli dobrze zapakujesz używane majtki, w jakąś niepozorną torbę, to możesz je wsadzić głęboko w ścianę pod licznik, by były niewidoczne. Twoją żona raczej na sto procent, nie będzie rozmyślała o tym miejscu. Pamiętaj jednak, abyś to Ty dokonywał odczytów wody!

Jeżeli dysponujesz dodatkową gotówką, możesz również zawołać speca od tajemnych pomieszczeń i schowków, który wymyśli Ci jakąś dobrą kryjówkę. Może pod panelami? Ukryty schowek w szafie? Kto wie! Fachowiec na pewno Ci doradzi (jednak nie mów mu, że chcesz tam ukrywać używane majtki, wymyśl coś innego).

Bądź kreatywny!

Jeżeli do Twojego mieszkania, przynależy piwnica, to piwnica jest również dobrym miejscem na ukrywanie używanych majtek. Kobiety nie lubią schodzić do ciemnych pomieszczeń, więc używane majtki będą tam bezpieczne. Najlepiej celowo popsuj światło w piwnicy, to jeszcze bardziej odstraszy to Twoją żonę do jej odwiedzania. Pamiętaj by używane majtki zabezpieczyć dobrym opakowaniem, bo wiadomo w piwnicach lubią czaić się insekty oraz wilgoć.

Jeżeli posiadasz ogródek działkowy, to też warto się zastanowić, aby to właśnie tam znaleźć swoją kryjówkę na używane majtki. Szczególnie sezon zimowy jest wtedy bardzo przychylny, ponieważ jak wiadomo podczas zimna nie przebywa się zbyt dużo na ogródkach. Twoja żona woli być w tym czasie w domu, tak jak każdy inny. Ty za to możesz przychodzić tam według własnych potrzeb i w spokoju i ciszy realizować swój fetyszyzm majtkowy.

Gdzie ukrywać używane majtki w domu.

Każdy zna swoją żonę najlepiej. Co lubi, czego nie lubi, na co zwraca uwagę, a na co nie. Wiele kobiet unika pewnych miejsc, bo zwyczajnie je nudzą lub nie przepadają by w nich być, jak na przykład garaż, piwnica, strych, dach. Oprócz tego, wyżej wymienione sposoby jak sejf czy tajemne skrytki, również będą odpowiednie.

Jeżeli posiadasz garaż, to jest to bardzo dobre miejsce, by ukryć używane majtki. Większość kobiet nie podnieca się samochodami, a garaż traktują jako nieistniejącą część domu. Nie sprzątają w nim i nie przebywają, bo jest to męskie królestwo. Najlepiej zapakuj używane majtki w jakiś nieestetycznie wyglądający karton, ustaw go na samej górze regału, a przed nim postaw kanister. Będzie to skuteczny sposób na odstraszenie Twojej żony. Możesz też spróbować ukryć używane majtki w swoim samochodzie. Możesz pooglądać sobie program: „Nic do zgłoszenia” by zaczerpnąć inspirację, jakich schowków w samochodzie możesz użyć, w celu obejścia czujności Twojej żony.

Pomyśl, gdzie najlepiej ukryć używane majtki!

Przydomowa piwnica też jest oczywiście dobrym miejscem na ukrywanie używanych majtek, jak wspomnieliśmy już o tym wcześniej. Kobiety nie lubią schodzić do ciemnych miejsc, w których grasują ewentualne pająki. No chyba, że Twoja żona uwielbia robić przetwory na masową skale, a z piwnicy zrobiła spiżarnię. Wtedy lepiej o niej zapomnij i zastanów się nad innym miejscem.

Strych, czyli częsty motyw horrorów i odgrywania się w nich decydujących scen, to skuteczny odstraszacz. Możesz zapakować swoje używane majtki w karton, po czym dać go w najbardziej zapomniany róg, przykryć go płachtą a obok ustawić zabawkę starego klauna, rodem z filmu Duch. Dobra, z tym klaunem to oczywiście żartujemy. Na strychu jest wystarczająco dużo kryjówek i zakamarków – na pewno znajdziesz idealne do ukrywania używanych majtek.

Używane majtki na dachu?

W ekstremalnych przypadkach, gdy Twoja żona niczego się nie boi oraz wszystko lubi, i jest jej wszędzie pełno zastanów się na swoim dachem. Jeżeli nie boisz się wysokości, możesz zakupić dwa zamykane karmniki dla ptaków. Następnie wejść na swój dach i je tam umocować. W jednym karmniku wsypuj ziarna dla latających przyjaciół, by żona widziała, że ptactwo faktycznie przylatuje, a w drugim urządź swoją tajemną skrytkę na używane majtki. Twoja żona na pewno nie będzie chodzić po dachu, więc będziesz mógł spać ze spokojem, nie bojąc się, że odnajdzie ona używane majtki innych kobiet.

Znajdź najlepszą skrytkę na fetysz bieliznę.

Przedstawiliśmy Ci proponowane miejsca, w których możesz kryć używane majtki i które nie powinny wzbudzić zainteresowania Twojej żony. Sam zastanów się, które miejsce jest dla Ciebie najbardziej realne do wyboru.

Każdy z nas mieszka w innych warunkach, więc ciężko znaleźć jedno uniwersalne rozwiązanie dla wszystkich. Jeżeli masz jakieś inne metody, na ukrywanie używanych majtek, to koniecznie daj nam znać w komentarzu. Tymczasem polecamy inne nasze artykuły:

Jak pachną kobiece, noszone majtki?

RoomX używana bielizna damska i fetysz oferty.

Kto sprzedaje używane majtki?

Udostępnij

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone '*'