fetysz scat

Fetysz scat i brudne majtki.

Fetysz scat i związane z nim brudne majtki, niektórych ludzi może mocno szokować. Fetysz scat, zwany również koprofilią, to zachowanie perwersyjne, w którym to kontakt z ludzkim kałem jest źródłem podniecenia. Jeżeli myślałeś, że fetysz stóp albo fetysz piss są hardcorowe, to przedstawiamy fetysz scat.

fetysz scat

Fetysz scat – główne bodźce seksualne.

Jak już wspomnieliśmy, koprofilia, polega na osiąganiu podniecenia w kontakcie z ludzkim kałem. Fetyszysta scat jeżeli jest w związku z partnerką, która akceptuje jego fetysz, ma łatwiejsze możliwości osiągnięcia zadowolenia, niż fetyszysta scat będący singlem. W fetyszystycznym związku, w którym scat nie jest tematem tabu, partnerzy używają różnych metod zadowolenia. Oprócz tradycyjnego stosunku seksualnego preferują również oddawanie kału na swoje ciała. Wielu fetyszystów lubi pokrywać swoje ciało kałem, wmasowując go w różne przestrzenie. Fetyszyści oddają kał w różne miejsca partnerki, jak na przykład piersi, pupa, wagina, a nawet twarz. Oczywiście w takim związku, następuje również zamiana ról, w której to partnerka brudzi ciało fetyszysty. W mocniejszych przypadkach, znane są również sytuacje spożywania naprzemiennego swoje kału, jednak dotyczy to już bardzo wąskiej grupy fetyszystów scat. Ponadto będąc w fetyszystycznym związku, fetyszysta scat lubi również oddawać kał do rozszerzonej waginy swojej partnerki czy jej dziurki analnej. Niektórzy fetyszyści scat lubią również robić sobie lub wzajemnie z partnerką lewatywę, co mocno ich stymuluje.

fetysz scat

Fetysz scat pachnie mocno.

Fetysz scat wiąże się z brudną pościelą i intensywnym zapachem w pokoju. Wielu fetyszystów koprofili prowadzi jednak zupełnie normalne życie, dbając o porządek w domu. Podczas brudnych stosunków seksualnych nakładają oni na łóżku specjalne maty czy folie, które później po prostu wyrzucają. Fetyszyści scat uprawiają również swoją perwersje w wannie czy pod prysznicem, co zapewnia łatwiejsze posprzątanie po upojnej zabawie. Jednak mimo wszystko, trzeba przyznać, że fetysz scat na pewno jest utrudnionym fetyszem pod względem czystości i jego ukrywania. Dlatego też, fetyszyści scat preferują również zwykły tradycyjny stosunek seksualny, a sesje scat zostawiają sobie na te dni, w których są pewni, że nie zaskoczy ich żaden sąsiad, znajomy i po prostu będą w stanie po sobie posprzątać. Oprócz tego fetyszyści scat żyjący zarówno w związku, jak i będący singlami oglądają sex fotki scat czy erotyczne nagrania o tematyce koprofili. Fetyszyści scat lubią oglądać obrazy ukazujące innych fetyszystów scat podczas ich brudnej sesji. Ponadto wchodzą również na sex kamerki, sex chaty, w których to mogą znaleźć camgirl, która specjalnie dla nich zrealizuje sesję scat. Sposobów na realizację fetyszu, jest naprawdę dużo. Czy będąc w związku czy singlem – każdy znajdzie coś dla siebie.

koprofilia

Brudne majtki dla fetyszysty.

Będąc fetyszystą scat i w dodatku singlem, często kupuje się brudne używane majtki. Dzięki takiej mocno pachnącej bieliźnie, fetyszysta jest w stanie osiągnąć podniecenie seksualne. Zapach kobiecego krocza powiązany z zapachem kału, jest dla fetyszysty bardzo pociągający. Dlatego brudne majtki tak często są przedmiotem aukcji w internecie oraz na portalu erotycznym roomX. Fetysz scat, mimo iż jest bardzo perwersyjny, to istnieje. Są też ludzie, którzy nie muszą być konkretnie fetyszystami scat, ale zamawiają brudne używane majtki, bo po prostu kręci ich używana damska bielizna w różnych odsłonach.

Jeżeli zainteresował Cię ten temat, zapraszamy do przeczytania artykułów, na temat innych fetyszy:

Fetysz lateksu. Dlaczego lateks podnieca.

Urofilia i fetysz piss – czym są?

Fetysz stóp. Z czym to się „je”.

Czym jest fetyszyzm majtkowy?

Fetysz bielizny – czy jest popularny?

Udostępnij

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone '*'