Fetysz oferty i fetyszysta na olx.

Fetysz oferty na popularnej platformie?

Fetyszysta szuka fetysz ofert nie tylko na portalach typowo erotycznych. Na dzisiejszym olx można kupić dosłownie wszystko. Portal do sprzedaży po sąsiedzku mocno ograniczył jednak możliwość dodawania typowych fetysz ofert. Dzisiaj, wpisując w wyszukiwarce olx hasło fetysz nie znajdziemy nic innego poza książkami dla fetyszystów. Jeszcze kilka lat temu wyglądało to zupełnie inaczej. Było mnóstwo ogłoszeń typu: „używana bielizna fetysz, sprzedam”. Poza tym fetyszysta mógł tam zakupić również używane lateksowe ubrania do BDSM, używane obuwie erotyczne czy używane wibratory. Dzisiaj olx bardzo mocno weryfikuje każdą ofertę pod względem opisu i faktycznego celu sprzedaży. Co ciekawe kategoria fetysz, dalej widnieje, jednak nie spełnia ona już swojej roli. W stopce w kategorii Fetysz możemy znaleźć nawet typowe dla fetyszystów frazy : fetysz stóp, fetysz majtki, fetyszysta. Olx przyciąga w ten sposób do siebie mężczyzn z różnymi fetyszami. A skoro nie umieją znaleźć typowej fetysz oferty jak używane majtki, piszą do zwyczajnych kobiet, które chcą po prostu dorobić, sprzedając swoją używaną bieliznę. Mowa tutaj oczywiście o pranej bieliźnie, w dobrym stanie nadającą się do dlaczego użytkowania. Bez podtekstów erotycznych. Praną bieliznę można jednak na nowo pobrudzić, prawda?

fetysz olx

Jak rozpoznać, że to fetyszysta jest zainteresowany kupnem.

Przypuśćmy, że wystawiliśmy na olx używane majtki. Takie zwykłe, które w sklepie były warte 40 zł. Są dalej w dobrym stanie, więc decydujemy się na ich sprzedaż na olx za 10 zł. Po kilku godzinach, dniach dostajemy zapytanie odnośnie do używanych majtek : kto je nosił, jak długo, czy może poprosić więcej zdjęć, i to najlepiej takich na gołym tyłku. W tym przypadku nie powinniśmy mieć wątpliwości z kim mamy do czynienia. Fetyszysta majtek w czystej postaci. W końcu spójrzmy prawdzie w oczy. Po co kupować używane majtki za 10 zł, skoro nowe można kupić w tej samej cenie? Tym bardziej, jeżeli zakupem noszonych majtek jest zainteresowany mężczyzna. Oczywiście kobieta, która nie jest świadoma, że mężczyźni kupują używane majtki, bo istnieje coś takiego jak fetyszyzm majtkowy, może złapać się na haczyk. Wyśle zdjęcia swojego gołego tyłka w tychże majtkach, i to z kilku perspektyw. Podobnie będzie działał fetyszysta butów, mężczyzna który ma fetysz rajstop oraz inni fetyszyści. Niektórzy jednak nie chcą kupować, a napisać tylko krótką wiadomość do sprzedającej typu: „Piękne majteczki, ciekawe jak wyglądają na Tobie”, „sexy stopy, możesz wysłać więcej zdjęć?”. Niektórzy posuwają się dalej i dzwonią do sprzedającej, aby usłyszeć jej głos.

Uwaga! Fetyszysta na linii!

Pamiętam, jak sama kiedyś wystawiłam używaną lateksową sukienkę. Była bardzo obcisła. Z przodu gładka, z tyłu miała sznureczki z łańcuszków. Niestety los chciał, że pewnego dnia była już na mnie zbyt ciasna. Postanowiłam ją sprzedać za kilkadziesiąt złotych. Zdjęcia sukienki dodałam, jak leży na łóżku. Tego samego dnia dostałam kilka zapytań (wszystkie należały do mężczyzn). Wyszłam na spacer z moim chłopakiem. Nagle zadzwonił jakiś mężczyzna w zapytaniu o moją lateksową sukienkę. Z początku nie wychwyciłam tego, że ów Pan zadaje mi bardzo dziwne pytania. Pytał się, czy jest prana, czy mogę my wysłać zdjęcia na sobie, czy jest mocno zużyta i do czego może mu posłużyć. Jego głos był taki jakiś napalony. Dodatkowo opowiadał mi, dlaczego bardzo lubi lateks. Z tego letargu i mojego zadowolenia, że na pewno tę sukienkę sprzedam, wyrwał mnie mój chłopak. Słysząc co mówię do telefonu, powiedział „Ty nie widzisz, że ten gościu to jakiś fetyszysta?! Jesteś poważna?!”. Rozłączyłam się, a miłe spotkanie zamieniło się w kłótnię. To był pierwszy raz, kiedy fetyszysta, obcy facet zadzwonił, aby napalić się rozmową, a ja tego najzwyczajniej w świecie nie zauważyłam. Poczułam się jak darmowy sex telefon. Dosłownie…

olx fetysz

Aby uniknąć nieporozumień i zapytań od fetyszystów najlepiej swoje używane majtki, używane buty czy noszone rajstopy wystawiać na portalach dla fetyszystów takich jak roomx. Tutaj z całą pewnością nie dojdzie do nieporozumienia między sprzedającą a potencjalnym kupcem. W końcu roomx, to takie olx dla używanych majtek, z tym, że dla fetyszystów.

Inne ciekawe lektury:

https://roomx.pl/blog/kto-kupuje-noszone-majtki-fetysz/ https://roomx.pl/blog/portal-erotyczny-roomx-uzywana-bielizna-damska-i-inne-fetysz-oferty/

Udostępnij

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone '*'