fetysz bielizny

Fetysz bielizny – czy jest popularny?

Fetysz bielizny i jego popularność

Istnieje wiele różnych fetyszy (nazywanych specjalistycznie parafiliami). Jedni uwielbiają stopy. Inni – fiksują się na innych częściach ciała lub konkretnych zabawach. Wielu jednak kręci fetysz bielizny. Często takie osoby zastanawiają się, jak powszechny jest np. fetyszyzm majtkowy. Czy i Ty należysz do takich ludzi? W takim razie przeczytaj ten artykuł! Dowiedz się, czemu fetysz z używaną bielizną cieszy się tak dużą popularnością.

Fetyszyzm majtkowy ma niejedno oblicze

Co daje Ci największą przyjemność z faktu, że masz w dłoniach np. damską bieliznę? Z pewnością każdy z czytelników na to pytanie odpowiedziałby nieco inaczej. Wielu bowiem czerpie rozkosz z samego powodu posiadania majteczek, które nosiła jakaś laska. Myśl o tym, że była blisko jej cipki i rowka rozpalają wyobraźnię na temat tych organów, doprowadzając często do głębokiego podniecenia.

To jednak tylko jeden powód. Inni uwielbiają fetysz bielizny z innych przyczyn. Delikatność materiału damskich pończoch, majtek czy biustonoszy jest dla nich bardzo kusząca. Chodzi więc często nie tyle o to, że jakaś laska je nosiła, co po prostu o fakturę. I trudno się temu dziwić – delikatne miejsca intymne pań wymagają specjalnego traktowania. Dlatego ich figi czy stringi często są z bardzo przyjemnych w dotyku tekstyliów. Fetyszyzm majtkowy i pończochowy więc u części osób oddziałuje stricte na zmysł dotyku.

Dla wielu jednak to nie kwestia świadomości i delikatności materiału, a… zapachu. Mnóstwo mężczyzn ma taki fetysz! Używana bielizna bowiem nie tylko pachnie skórą, cipką i pupą osoby, która je nosiła. A przynajmniej nie tylko świadomie odczuwanym zapachem. W czym więc rzecz? W feromonach. Być może już kiedyś spotkałeś się z tą nazwą. Wyjaśniając pokrótce – to lotne związki chemiczne, odpowiadające m.in. za odczuwanie pociągu seksualnego. Im więcej ktoś wydziela feromonów płciowych, tym większy „zwierzęcy magnetyzm” taką osobę cechuje. Najwięcej tych substancji wydzielanych jest pod pachami, w okolicach szyi i… właśnie w miejscach intymnych. Tym samym to przyjemne zawirowanie, jakie pojawia się przy wąchaniu czyjejś bielizny, często stanowi skutek obecności feromonów na materiale.

Fetysz bielizny – gdzie można nabyć używane majtki i nie tylko?

Mimo że fetyszyzm majtkowy jest dość popularny, to jeszcze do niedawna fani używanych fig, bokserek i stringów mieli poważny problem w odnalezieniu produktów, gwarantujących im tę nieopisaną przyjemność. Zwykle więc poszukiwania odbywały się na różnych aukcjach. Ewentualnie czasem były to propozycje wprost skierowane do osób zajmujących się sex-workingiem. Dzisiaj na szczęście taką bieliznę kupi się na specjalnych stronach, specjalizujących się w erotyce dla fetyszystów. Przykładowo na RoomX znajdziesz produkty, które dostarczą Ci mnóstwo przyjemności.

Jeśli i Ciebie kręci używana bielizna – dołącz do nas!

Czemu warto skorzystać z szans, jakie daje Ci nasz serwis? Z jednej strony łatwo oddasz się tu nieskrępowanej rozrywce. Doskonale wiemy, jak nęcący jest fetysz bielizny! Z drugiej – nie brakuje u nas wysokiej jakości erotyki, w tym zdjęć ślicznych i zboczonych lasek, chętnych spełniać najskrytsze fantazje mężczyzn. Możesz też sprawdzić nasze gwiazdy, topowe laski, które nie wstydzą się zrobić najbardziej sprośnych rzeczy, w tym zaproponować Ci swoje długo noszone majteczki! Sprawdź je już teraz.

Udostępnij