Erotyczne fantazje kobiet i mężczyzn

Skrywane erotyczne fantazje kobiet i mężczyzn

Każdy z nas marzy, wyobraża sobie idealne życie, codzienność, podróże… Nie inaczej jest z seksem. Uwielbiamy myśleć o tym, jak wyglądałby perfekcyjny stosunek. Erotyczne fantazje kobiet i mężczyzn pogłębiają życie intymne i pozwalają dosięgnąć przyjemności, na jakiej nam zależy. A jakie są erotyczne fantazje mężczyzn i pań? Przeczytaj poniższy artykuł i poznaj najpopularniejsze z nich!

O czym fantazjują mężczyźni?

Faceci marzą o seksie w najróżniejszy sposób. Erotyczne fantazje mężczyzn często uznaje się za bardziej niegrzeczne, ale tylko dlatego, że mówią o nich częściej niż kobiety. Wyniki badań jednak nierzadko pokazują, że erotyczne fantazje kobiet wcale nie są gorsze! A o czym myślą panowie? Przekonajmy się!

Wśród męskich marzeń na temat seksu znajduje się m.in. idealizowanie trójkącików, a nawet orgii. Przy czym nie zawsze chodzi tu tylko o to, że on miałby być sam wobec tabunu kobiet. Bynajmniej! Okazuje się, że wśród częstych wyobrażeń pojawia się raczej drugi facet i razem zajmują się jedną laską.

Mężczyźni również uwielbiają fantazjować o tym, że uprawiają seks publicznie. Zabawa na granicy prawa w końcu dodaje całej sytuacji pikanterii. Erotyczne fantazje mężczyzn często krążą też wokół używanych damskich majtek oraz noszonych kobiecych rajstop. Fantazjują zarówno o zapachu, jak i dotykaniu ich czy nawet samym posiadaniu w kolekcji. Popularny w myślach wielu panów jest także seks z kobietą dla nich niedostępną – teściową, szwagierką, żoną przyjaciela etc.

Fantazje erotyczne kobiet

Wiesz już, jakie są mniej więcej erotyczne fantazje mężczyzn. A jakie są erotyczne fantazje kobiet? Najróżniejsze! Począwszy od marzeń o seksie ze znanym i ulubionym aktorem lub piosenkarzem, po zdominowanie mężczyzny. Szczególnie ta druga fantazja jest popularna, co wynika m.in. z przełamania stereotypu, że to zwykle panowie są górą w łóżku. Kobieca dominacja stanowi rodzaj tabu, które one bardzo chętnie by przełamały i oddały się mu w pełni.

To jednak nie wszystko. Erotyczne fantazje kobiet dotyczą również m.in. seksu oralnego. Wiele pań, szczególnie Polek, wciąż krępuje się innych pieszczot niż fizyczna miłość w pozycji klasycznej, gdyż wiążą to z wyuzdaniem. Szczególnie gdy to one miałyby być stroną czynną takiej zabawy. Podobnie rzecz się ma z akcesoriami erotycznymi, których obecność w łóżku ma podobno świadczyć o zboczeniu… A na pewno o przywiązaniu do dobrej zabawy! Dlatego często wibratory i inne zabawki są przedmiotem fantazji niż faktycznym uzupełnieniem igraszek. Warto też wspomnieć o marzeniach związanych z wyobrażeniem samego momentu seksu. Niektóre kobiety fantazjują o absolutnie romantycznym entourageu. Jednak wiele z nich po cichu myśli o tym, by oddać się kompletnemu szaleństwu i dać upust żądzom.

RoomX – miejsce, gdzie możesz spełniać swoje fantazje!

Choć dla wielu fantazje erotyczne są powodem do skrępowania – to czy powinny być? Oczywiście, że nie! Każdy fantazjuje, ma wyobrażenie o seksie – z sąsiadką, hydraulikiem, w parku czy w bardzo wyuzdany sposób. Seksualna natura człowieka nie znosi żadnych norm, bo każdy ma nieco inne potrzeby. Ograniczamy się jednak, głównie obawiając się opinii innych. Ale to nie inni przeżywają życie za nas. Dlatego, jeśli lubisz fantazjować erotycznie i spełniać te marzenia – na RoomX znajdziesz idealne miejsce dla siebie. Zajrzyj na stronę już teraz!

Udostępnij

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone '*'