POKÓJ ZOSTAŁ OTWARTY

Dołącz do naszej społeczności

Bez taboo na poziomie

Dołącz do nas
Zarejestruj się za darmo
Spersonalizuj swoje konto użytkownika
Dołącz do naszej ekskluzywnej społeczności
Bądź interaktywny
Spełniaj swoje fantazje

RoomX to portal erotyczny skierowany do wszystkich osób, dla których, tematy tabu nie istnieją. Możesz kupować tutaj używane majtki, używane buty i pozostałe części garderoby od pięknych, polskich kobiet. Baw się z nimi, w sposób jaki lubisz. Znajdziesz tutaj również erotyczne video czy gorące galerie, które pochodzą tylko od zweryfikowanych Gwiazd! Na roomX czeka Cię solidna dawka erotycznych emocji, z prawdziwymi ludźmi, którzy tak jak Ty – nie boją się tabu. Nasz portal gwarantuje szybką i bezpłatną rejestrację, dzięki czemu, w kilka sekund możesz zostać członkiem roomX. Sam zobacz jakie to proste!

Twoja perspektywa jako członek RoomX:

  • Nawiązywanie kontaktów z pięknymi, polskimi kobietami!
  • Brak ukrytych zobowiązań, za korzystanie z serwisu
  • Możliwość kupowania używanej bielizny, od zweryfikowanych użytkowniczek
  • Spełnianie swoich fantazji, pozostając przy tym całkowicie anonimowym

NA ROOMX MOŻESZ BYĆ SOBĄ

  • Anonimowo i bezpiecznie
  • Realizuj swoje skryte fantazję.
  • Rób co chcesz. Bądź kim chcesz!

DLACZEGO ROOMX

KUPOWANIE UŻYWANEJ BIELIZNY I NIE TYLKO

Kupuj używane majtki, buty i inne części garderoby! Dzięki roomX, kupowanie używanej bielizny jest niezwykle proste, szybkie i anonimowe - wszystko zrobisz online.

DOMOWE EROTYCZNE VIDEO I GALERIE

Na roomX znajdziesz gorące nagrania oraz galerie, pochodzące od zweryfikowanych użytkowniczek. Są to 100% prawdziwe, gorące, polskie kobiety, a ich filmiki czy zdjęcia są unikatowe.

GORĄCE, POLSKIE I ZWERYFIKOWANE UŻYTKOWCZNIKI

Każda Gwiazda roomX przed aktywacją profilu, przechodzi przez dwuetapowy proces weryfikacji, dzięki czemu możesz być pewny, że po drugiej stronie ekranu czeka prawdziwa sex bogini, a nie mistyfikacja.

MOŻLIWOŚĆ NAWIĄZANIA NOWYCH RELACJI

Integruj się z innymi użytkownikami strony, w sposób jaki lubisz. Znajdziesz tutaj wiele osób, które, tak jak Ty mają ochotę spełniać swoje fantazje.

100% ANONIMOWOŚCI

Twoja prywatność jest dla nas priorytetem, więc nie wstydź się i szalej, bo nikt nigdy nie pozna Twoich danych. Żadna użytkowniczka, wystawiająca swoje rzeczy na sprzedaż, nigdy nie pozna Twoich prawdziwych danych, ponieważ to RoomX adresuje przesyłkę, zapewniając maksimum bezpieczeństwa i prywatności.

SZYBKA, PROSTA I DARMOWA REJESTRACJA

Nie płacisz za rejestrację, a Twoje konto powstanie zaledwie w parę minut. Zobacz jakie to proste!

ZERO RYZYKA I INWESTYCJI

Jako użytkownik, nie ponosisz żadnych kosztów rejestracji na witrynie i w każdej chwili możesz opuścić nasze grono.

OCHRONA KUPUJĄCYCH

Dbamy, by każdy użytkownik był zadowolony z danego zamówienia i czuwamy nad całym procesem od momentu zakupu do jego dostarczenia. Jeżeli wystąpią jakiekolwiek problemy, nie zostawimy Cię samego. Zawsze będziemy Twoją tarczą, a każdy problem zostanie rozwiązany.

Chcę zostać członkiem ROOMX!

O nas – RoomX to witryna erotyczna, skierowana do szerokiej grupy odbiorców, dla których erotyka nie jest tematem tabu. Połączyliśmy portal społecznościowy razem ze sklepem erotycznym, w wyniku czego możesz spełniać swoje fantazje, w sposób jaki lubisz. Możesz przeglądać konta użytkowniczek, komunikować się z nimi, jak i również kupować od nich pachnące, używane majteczki czy gorące nagrania. Sam decyduj, co chcesz tutaj robić. Na roomX nie ma tabu. Najważniejsze dla nas jest, abyś się bardzo dobrze bawił. Nasz pokój został otwarty, z myślą o Tobie.

Obiecujemy - Rejestracja na serwisie erotycznym RoomX jest zawsze bezpłatna, dyskretna i bezpieczna. Twoje dane osobowe będą traktowane jako poufne i nie będą przekazywane osobom trzecim. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 24 godziny na dobę.

ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!

Dołącz do naszej społeczności

Chcesz dowiedzieć się więcej odnośnie portalu dla dorosłych roomX lub potrzebujesz pomocy technicznej?

W każdej chwili możesz napisać do nas - bezpłatnie i bez zobowiązań! Chętnie Ci pomożemy i odpowiemy na każde Twoje pytanie, tak szybko, jak to możliwe. Jesteśmy tutaj dla Ciebie, dlatego zawsze udzielimy Ci odpowiedzi.

Czy rejestracja jest darmowa?

Rejestracja jest w 100% darmowa i nie zobowiązująca. Ponadto jest także łatwa i szybka!

Ile lat powinienem mieć, aby móc utworzyć konto na www.roomx.pl?

Portal erotyczny www.roomx.pl jest przeznaczony tylko i wyłącznie dla osób pełnoletnich. Oznacza to, że w dniu założenia konta musisz mieć ukończone 18 lat.

Czy moje prawdziwe dane będą wyświetlane na stronie?

Konto użytkownika, w odróżnieniu od konta Gwiazdy, nie przechodzi przez weryfikację, co oznacza, że Twoje prawdziwe dane nie są wymagane do utworzenia konta użytkownika. Możesz używać swojego drugiego imienia, ksywy i tym podobne, jeżeli masz poczuć się wtedy bezpieczniejszy. Informacje, jakie są nam potrzebne, to adres e-mail oraz numer telefonu (w celu prawidłowego zaadresowania przesyłki, w przypadku, gdy zamówisz jakiś gorący produkt). Powyższe dane są przechowywane tylko i wyłącznie w celach utworzenia konta oraz umożliwienia dotarcia zamówionych, przez Ciebie produktów. Nie są udostępniane osobom trzecim. Administrator strony roomX, osobiście generuje etykiety, by w jak największym stopniu zabezpieczyć anonimowość przesyłek. Gwiazda, czyli sprzedające, nie znają powyższych danych, ponieważ otrzymują od nas, jedynie kod kreskowy do zeskanowania. Twoja prywatność, to nasz priorytet.

Czego potrzebuje, aby zostać użytkownikiem?

Nic nie potrzebujesz! Jeden, jedyny warunek to, aby w dniu rejestracji konta mieć ukończone 18 lat. Strona przeznaczona jest jedynie dla pełnoletnich użytkowników.

Jak powinno wyglądać moje konto po rejestracji?

Może wyglądać tak jak chcesz. Konto użytkownika umożliwia dodanie zdjęcia profilowego, czy opisów oraz innych parametrów. Im pełniejsze Twoje konto, tym będzie wyglądało ono ciekawiej. Jak wiele rzeczy uzupełnisz, zależy jednak tylko od Ciebie.

Czy mogę założyć konto wspólnie z partnerką?

Oczywiście! Jeżeli masz ochotę zaproś swoją partnerkę/partnera do naszej erotycznej społeczności i wspólnie odkrywajcie przyjemności, jakie oferuje serwis roomX.

Jak powinno wyglądać moje zdjęcie profilowe?

Wszyscy użytkownicy, jak i Gwiazdy - pierwsze co widzą to Twoje zdjęcie profilowe. Zadbaj o to, aby zdjęcie przyciągało wzrok użytkowników i innych „gwiazd”. Zdjęcie profilowe nie musi pokazywać twarzy. Może to być również Twoja sylwetka, zdjęcie zrobione z daleka itp. Jako, że dbamy o kulturę panującą na portalu roomx.pl zastrzegamy sobie, iż na zdjęciu profilowym, czy też zdjęciu w tle nie akceptujemy zdjęć perwersyjnych, ukazujących miejsca intymne. Nie akceptujemy również zdjęć z różnymi napisami, obrazkami, przerobionych graficznie w sposób widoczny. Jeżeli nie chcesz dodawać zdjęcia profilowego, masz prawo zostawić je puste.

Kim są„gwiazdy” na roomx.pl? Czy są to zweryfikowane profile?

Nasze „Gwiazdy” to prawdziwe, polskie, gorące kobiety! Każda gwiazda, przed aktywacją profilu, przechodzi przez dwuetapową weryfikację, dzięki czemu, możesz mieć pewność, że są to realne osoby, które tak jak Ty, szukają dozy zabawy. Gwiazdy mogą wystawiać swoją używaną bieliznę oraz inne produkty, video czy galerie na stronie roomX, dzięki czemu znacząco umilą czas, każdemu użytkownikowi! Nasze Gwiazdy naprawdę błyszczą!

Czym płacimy na stronie?

Na stronie płacimy złotówkami – walutą PLN. Dzięki temu, zawsze wiesz ile płacisz za daną rzecz.

Komu płacę za zakupiony produkt? Jaki tytuł będzie miała transakcja?

Bez pośrednim odbiorcą Twojej transakcji jest autoryzowany dostawca płatności, a tytuł transakcji, to kombinacja liczb/liter, nadanych przez owego dostawcę. Więc możesz być spokojny, ani odbiorca płatności, ani jej tytuł, nie będą wskazywały, w jakim celu zostały przeznaczone Twoje środki.

Co mogę kupić na roomx.pl?

Na portalu możesz: kupować produkty, które zostaną dostarczone fizycznie zgodnie z wybraną metodą transportu, kupować nagrania oraz galerie, które zostaną dostarczone do Ciebie w formie elektronicznej, prowadzić płatne rozmowy za pośrednictwem messengera strony, ulepszyć swój profil do konta VIP oraz rozpieszczać Gwiazdy, za pomocą opcji sponsoringu, dostępnej na stronie.

Czym jest konto VIP? Czy jest płatne?

To rodzaj ulepszonego konta użytkownika, które uprawnia do przywilejów, czyli nielimitowanych wiadomości oraz specjalnego oznaczenia vipowskiego, które wyróżni Cię spośród innych użytkowników. Konto VIP jest płatne jednorazowo za każdy miesiąc, jego aktualną cenę znajdziesz na swoim koncie użytkownika w zakładce „Konto Vip”, a czas trwania konta vipowskego wynosi dokładnie jeden miesiąc kalendarzowy. Portal roomX daje swobodę wyborów, więc jeżeli nie chcesz, nie musisz być vipem, decyzja należy do Ciebie.

Jak wygląda proces zakupienia, zamówienia i wysyłki produktów?

Przy każdym produkcie dostępnym na naszej stronie znajduje się aktualna cena w PLN. Jeżeli zdecydujesz się na jakiś gorący produkt oferowany przez Gwiazdę i chcesz go kupić, dodaj go do swojego koszyka, w następnym kroku uzupełnij adres do wysyłki oraz wybierz paczkomat, prosto i wygodnie dzięki mapce i wyszukiwarce, która zostanie Ci wyświetlona. Po uzupełnieniu danych do wysyłki zostaniesz przekierowany do bramki płatności, w której sfinalizujesz zamówienie, opłacając je. Z Twojej strony na tym kończy się proces kupowania. Gwiazda, która otrzymała informację, odnośnie sprzedaży danego produktu, niezwłocznie przystąpi do realizacji zamówienia. Administrator strony sam adresuje i generuje etykiety, a Gwiazda otrzymuje gotową etykietę, która zawiera kod do skanowania, którą jedynie musi przykleić na kopertę/karton. Dzięki temu Twoje dane są poufne, a Administrator strony, trzyma pieczę nad całym procesem, zna termin wysyłki oraz termin dostawy, dzięki czemu oferowane na naszej stronie usługi, są na najwyższym poziomie.

Jak długi jest czas dostawy? Kiedy otrzymam zamówioną przesyłkę?

Czas realizacji zamówienia wynosi maksymalnie do siedmiu dni roboczych. Mogą nastąpić wyjątki dla bardzo specjalnych produktów lub do których wybrałeś cechy wydłużające wyżej wymieniony termin (dłuższy czas noszenia, specjalne życzenia i tym podobne). Dokładamy wszelkich starań, aby czas realizacji zamówienia był jak najkrótszy i abyś jak najszybciej mógł się cieszyć z zakupionej przez Ciebie rzeczy.

Co w przypadku jeżeli nie zdążę odebrać przesyłki, którą zamówiłem i zostało to potwierdzone przez portal roomx.pl oraz inpost?

Ze względu na charakter oraz „świeżość” sprzedawanych produktów, gwiazda ani administrator serwisu nie odpowiadają finansowo za nieodebrane przez użytkownika produkty. Masz jednak zawsze możliwość, skontaktować się do 5 dni roboczych, z administracją roomX poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie i uzgodnić nowe warunki wysyłki. W przypadku, gdy pomimo, nieodebrania przesyłki, nie następuje kontakt w tej sprawie przez kupującego, przesyłka zostaje potraktowana przez administrację roomX jako „zrealizowana”.

Co w przypadku, jeżeli nie dostarczono mi zamówionego towaru lub usługi lub towar/usługa znacząco się różni od oferowanej w aukcji?

W takiej sytuacji skontaktuj się z administracją roomX poprzez szybki i prosty formularz kontaktowy dostępny na stronie. W przypadku, gdy towar nie został wysłany, co jesteśmy w stanie zweryfikować po historii etykiety, która została przez nas wygenerowana, w ciągu 10 dni roboczych zwrócimy Ci równowartość zamówienia (wartość towaru + koszt przesyłki) na konto użytkownika. Inne problemy z niezgodnością produktu z opisem rozpatrujemy indywidualnie. W jak najszybszym czasie rozwiążemy zaistniały problem, ponieważ ochrona kupujących, jest dla nas niezwykle istotna, a Twoje zadowolenie stawiamy na pierwszym miejscu.

Co jeżeli zamówiłem video lub galerie?

W przypadku zakupu większości nośników elektronicznych, są one udostępniane bezpośrednio przez naszą stronę, co zajmuje mniej niż minutę. Jeżeli jednak, galerie lub wideo jest w jakości HD, zostaje ono udostępnione w formie linku przez Gwiazdę, za pomocą messengera dostępnego na naszej stronie.

Czy mogę zamówić wiele produktów równocześnie?

Oczywiście, że tak! Jeżeli jednak, produkty te, nie są od jednej Gwiazdy, to pamiętaj, że dojdą w kilku przesyłkach (w zależności od ilu Gwiazd równocześnie zamówiłeś produkty).

Czy mogę wystawić ocenę dla Gwiazdy?

Możesz. Po każdym zakupie produktu, masz możliwość wystawienia oceny w skali od 1 do 5. Oceniaj Gwiazdy zgodnie ze swoim stopniem zadowolenia.

Chciałbym coś kupić, ale niestety nie widzę, żadnego produktu, który spełnia moje preferencje?

Żaden problem! Wystarczy, że skomunikujesz się z wybranymi przez Ciebie Gwiazdami, pisząc jakie są Twoje życzenia specjalne, a na pewno taka aukcja, zostanie specjalnie dla Ciebie wystawiona. Gwiazdy lubią zadowalać użytkowników, więc śmiało pytaj!

Czy mogę zobaczyć osobę, od której dostanę produkt?

Każda z Gwiazd roomX posiada swój profil, zawierający zdjęcia, opis, upodobania oraz tablicę, na której może dzielić się swoimi myślami, czy zdjęciami. Dane te są dostępne dla wszystkich użytkowników, dzięki czemu, wiesz od kogo zamawiasz produkt i nie kupujesz kota w worku! Sam zdecyduj, jaką Gwiazdę wybierzesz danego dnia. Ponadto możesz się z nimi komunikować, dzięki messengerze dostępnemu na stronie.

Nie chcę nic kupować, co w takiej sytuacji?

Nie chcesz – nie musisz. Portal www.roomx.pl to nie tylko erotyczny sklep, ale również erotyczna społeczność. Możesz komunikować się z wszystkimi członkami roomX, spełniając swoje fantazje, czy też przeglądać bogate w seksualność profile. Sam decyduj, co chcesz robić!

Czy mogę kontaktować się bezpośrednio z użytkownikami strony?”

Poza erotycznym sklepem, gdzie możesz kupować gorące produkty, galerie czy wideo od pięknych Gwiazd, portal roomx.pl pełni również funkcję towarzyskiego portalu erotycznego dla dorosłych. Kontakt pomiędzy użytkownikami, a gwiazdami, jest niezwykle łatwy poprzez wprowadzony na stronie messenger. Stały kontakt z Gwiazdami, pozwoli Ci spełnić wiele fantazji oraz nawiązać wiele ciekawych relacji.

Czy mogę podczas rozmowy prywatnej na messengerze portalu wymieniać się danymi do kontaktu np. numerem telefonu, adresem e-mail, adresem zamieszkania?

Ze względu na bezpieczeństwo wszystkich użytkowników, zabronione jest wymienianie się swoimi prywatnymi danymi kontaktowymi. Wszelkie próby wymiany tego typu kontaktu będą grozić zablokowaniem konta użytkownika oraz gwiazdy.

Czy mogę w swoim profilu dodać kontakt telefoniczny do siebie, dodawać anonse erotyczne, umawiać się na spotkania przez stronę?

Portal erotyczny roomx.pl nie służy do dodawania anonsów erotycznych. Wszelakie profile zawierające bezpośredni kontakt telefoniczny, e-mail będą blokowane.

Jakie są różnice między profilem użytkownika, a profilem gwiazdy?

Profil „użytkownika” został stworzony, z myślą o osobach, które pragną znaleźć swoje miejsce, do realizowania fantazji, zawierając przy tym nowe relacje. Konto użytkownika, pozwala na kupowanie przedmiotów od gwiazd, nie ma natomiast możliwości wystawiania czegokolwiek na swoim profilu. Użytkownik posiada typowe funkcję kupującego, wraz z możliwością opisu i dodania zdjęcia na swoim profilu, oraz ma możliwość pisania z wszystkimi członkami portalu roomx.pl. Profil „gwiazd” został stworzony z myślą o osobach, które lubią swój frywolny styl życia, podnieca ich sprzedaż swoich prywatnych produktów, nawiązując przy tym świetne relacje międzyludzkie. „Gwiazda” ma możliwość sprzedaży wszelakich używanych części garderoby np. używanych majtek, używanych skarpetek, używanych rajstop czy też swoich prywatnych zdjęć, czy wideo. Wniosek jest jeden: Chcesz cieszyć się z przywilejów społeczności erotycznej i kupować używaną bieliznę i inne-zostań „użytkownikiem”, chcesz błyszczeć na stronie i sprzedawać – zostań „gwiazdą”.

Czy moje dane są bezpieczne?

Twoja prywatność jest dla nas najważniejsza. Twoje dane używane są tylko i wyłącznie do sfinalizowania transakcji i dostarczenia przesyłki. Nie rozpowszechniamy ich w żadnym wypadku, nie pośredniczymy w przepływie danych osobowych, więc nie musisz się obawiać, że Twoja prywatność zostanie naruszona. Sprawujemy pieczę nad Twoją dyskrecją od momentu zarejestrowania na naszej stronie.

Jak mogę usunąć konto?

Aby usunąć swoje konto, wystarczy napisać do nas, przez formularz, podając w nim aktualny login oraz e-mail posiadacza konta. Twoje konto w ciągu 24 godzin zostanie permanentnie usunięte, a Twoje dane nie będą nigdzie przechowywane, ze względu iż roomX prowadzi uczciwą politykę prywatności.

Mam dodatkowe pytania, czy mogę się skontaktować z administracją?

Nasi administratorzy oraz moderatorzy strony są gotowi, aby pomagać wszystkim „użytkownikom” zarejestrowanym na naszej stronie. Masz dodatkowe pytania? Po prostu się z nami skontaktuj! :)

Chcesz wiedzieć więcej?

Napisz, rozwiejemy Twoje wątpliwości.

Kontakt