Zarabiaj

na swoim stylu życia
Nie marnuj więcej czasu!

Zacznij zarabiać jako członek RoomX!
Utwórz konto
Zostań zweryfikowany
Dołącz do naszej ekskluzywnej społeczności
Bądź interaktywny
Zarabiaj pieniądze

RoomX to portal erotyczny skierowany do wszystkich osób, dla których, tematy tabu nie istnieją. Możesz sprzedawać tutaj swoje używane majtki, używane buty i pozostałe części garderoby! Zarabiaj online, zarabiaj z domu, zarabiaj w internecie, w sposób jaki lubisz. Dzięki nam Twoje filmy i zdjęcia będą na wagę złota – zwiększ swoje zarobki! Twoją misją jest tworzenie produktu – a naszą, napędzanie na niego popytu! Zarejestruj się za darmo i zarabiaj na swoim stylu życia! Zmień swoje życie razem z RoomX!

Twoja perspektywa jako członek RoomX:

  • Zarządzaj swoim czasem wolnym tak jak lubisz, możesz zarabiać pieniądze siedząc w domu!
  • Praca dodatkowa, a może stała? Ty decydujesz!
  • Korzystaj z silnej marki naszej sieci i wciąż powiększającej się bazy klientów!
  • Wszystko jest możliwe: im więcej włożysz starań, tym większe czekają Cię gloryfikacje

DĄDŹ SWOIM WŁASNYM SZEFEM

  • Ustaw własne ceny
  • Miej swój własny harmonogram
  • Rób co chcesz. Bądź kim chcesz!

Jak zarobić na

SPRZEDAŻ UŻYWANEJ BIELIZNY I NIE TYLKO

Zarabiaj sprzedając swoje używane majtki, buty i inne części garderoby! Dzięki RoomX, sprzedaż używanej bielizny jest niezwykle prosta, wszystko zrobisz online.

PŁATNE GALERIE ZDJĘĆ I VIDEO

Przesyłanie domowych filmów, a nawet galerii zdjęć na nasz portal erotyczny, w mgnieniu oka zwiększy Twoją wypłatę.

PROGRAM POLECAJĄCY

Zarabiaj pasywny dochód zapraszając na naszą stronę nowe gwiazdy!

MOŻLIWOŚĆ NAWIĄZANIA NOWYCH RELACJI

Dzięki integracji z innymi użytkownikami strony, jesteś w stanie, w każdej chwili zwiększać swoje zarobki i podnosić swoją sprzedaż.

100% ANONIMOWOŚCI

Twoja prywatność jest dla nas priorytetem, a Twoje prawdziwe dane służą jedynie do rozliczeń. Nikt inny, nigdy ich nie pozna.

BRAK OBCIĄŻEŃ ZA PRZESYŁKĘ

Nie obciążamy naszych Gwiazd dodatkowymi kosztami, przesyłkę zawsze opłaca klient.

SZEROKIE GRONO ODBIORCÓW

Korzystaj z marki naszej sieci i stale powiększaj swoje zarobki!

SZYBKA, PROSTA I DARMOWA REJESTRACJA

Nie płacisz za rejestrację, a weryfikacja Twojego konta trwa do 24 godzin. Zobacz jakie to proste!

BEZPIECZNA SPRZEDAŻ NA ODLEGŁOŚĆ

Żaden z klientów nigdy nie pozna Twoich prawdziwych danych, ponieważ to RoomX adresuje przesyłkę, zapewniając maksimum bezpieczeństwa i prywatności.

ELASTYCZNY CZAS PRACY, KTÓRY ODPOWIADA TOBIE

Praca stała? Dorywcza? To ty decydujesz!

ZERO RYZYKA I INWESTYCJI

Jako gwiazda, nie ponosisz żadnych kosztów użytkowania z naszej witryny i w każdej chwili możesz opuścić nasze grono.

PRACA ONLINE I PRACA Z DOMU

Możesz zarabiać nie ruszając się z własnego domu, wszystko czego potrzebujesz to dostęp do internetu i własne chęci. Praca online daje wiele możliwości pogodzenia obowiązków domowych z zarobkiem

O nas – RoomX to witryna erotyczna, skierowana do szerokiej grupy odbiorców, dla których erotyka nie jest tematem tabu. Połączyliśmy erotyczny sklep razem z portalem społecznościowym, w wyniku czego Twoja sprzedaż będzie stale rosnąć. Dzięki RoomX możesz zarabiać pieniądze w sposób jaki lubisz, a Twój frywolny styl życia w internecie zapewni Ci stałe grono kupujących! Buduj swoją karierę, jako gwiazda RoomX. Nie trzeba pracować dużo i ciężko – by mieć pełny portfel. Wystarczy tylko pracować mądrze... My to wiemy, a teraz całą tą wiedzę, chcemy przekazać właśnie Tobie!

Obiecujemy - Rejestracja na serwisie erotycznym RoomX jest zawsze bezpłatna, dyskretna i bezpieczna. Twoje dane osobowe będą traktowane jako poufne i nie będą przekazywane osobom trzecim. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 24 godziny na dobę.

Zacznij zarabiać prawdziwe pieniądze!

ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO

Chcesz dowiedzieć się więcej odnośnie portalu dla dorosłych RoomX lub potrzebujesz pomocy technicznej?

W każdej chwili możesz napisać do nas - bezpłatnie i bez zobowiązań! Chętnie Ci pomożemy i odpowiemy na każde Twoje pytanie, tak szybko, jak to możliwe. Jesteśmy tutaj dla Ciebie, dlatego zawsze udzielimy Ci przydatnych wskazówek, by maksymalnie zwiększyć Twoje zasięgi, a co się z tym wiąże - dochody!

Czy rejestracja jest darmowa?

Rejestracja jako „ gwiazda” czy standardowy użytkownik jest darmowa.

Kto może zostać „gwiazdą” na roomx.pl?

Naszą „gwiazdą” może zostać zarówno kobieta, mężczyzna, jak i para. Nie ważne, jaką masz orientację seksualną, czy jesteś osobą biseksualną, homoseksualną czy transseksualną, czy masz 21 lat, czy 55. Konto „gwiazdy” zostało stworzone z myślą o osobach, które chcą zarobić pieniądze na swoim erotycznym stylu życia, bez względu na wszelakie różnice.

Ile lat powinnam mieć, aby móc sprzedawać na roomx?

Portal erotyczny www.roomx.pl jest przeznaczony tylko i wyłącznie dla osób pełnoletnich. Oznacza to, że w dniu założenia konta musisz mieć ukończone 18 lat. Jeżeli chodzi o wiek naszych pełnoletnich „gwiazd” jest on nieograniczony. Starsze „gwiazdy” również znajdują na naszym portalu wielu zwolenników.

Czy moje prawdziwe dane będą wyświetlane na stronie?

Twoje prawdziwe dane wyświetlane są tylko i wyłącznie na panelu administracyjnym „gwiazdy”, do którego ma dostęp tylko i wyłącznie osoba, która jest właścicielem konta oraz administrator strony. Twoje dane są przechowywane tylko i wyłącznie w celach weryfikacyjnych i księgowych. Nie są udostępniane osobom trzecim.

Czego potrzebuje, aby zostać Waszą „gwiazdą” ?

Aby zostać jedną z naszych „gwiazd” i zarabiać online w domu, w dniu rejestracji konta musisz mieć ukończone 18 lat. Następnie każda „gwiazda” powinna dobrze uzupełnić swój profil oraz dodać kilka używanych produktów na sprzedaż, wideo lub galerii. Ponadto stały dostęp do internetu oraz posiadanie konta bankowego i voilà! Witamy w gronie prawowitych gwiazd!

Czy mogę założyć konto wspólnie z partnerem?

Oczywiście! Konto „gwiazdy” zostało skonstruowane tak, aby móc sprzedawać produkty, wideo, galerie w samotności lub z partnerem/ partnerką. Wystarczy uzupełnić odpowiednią zakładkę i dodać zdjęcie profilowe partnera. Praca z partnerem może przynieść nie tylko korzyści finansowe, ale również liczne satysfakcje emocjonalne oraz erotyczne.

Czy mogę pracować zdalnie z domu?

Oczywiście! Pracuj zdalnie i zarabiaj pieniądze online! Możesz potraktować to zajęcie, jako pracę dodatkową i podrasować domowy budżet lub skupić się na rozbudowie swoich ofert sprzedaży i osiągać dochody porównywalne do stałej pracy.

Ile mogę zarobić na roomx?

Portal roomx.pl został stworzony w taki sposób, aby zarabiać na wielu płaszczyznach. Nasze „gwiazdy” mogą zarabiać sprzedając swoją używaną bieliznę, ubrania, przedmioty codziennego użytku, swoje wideo oraz galerie zdjęć. Ponadto użytkownicy mogą rozpieszczać swoje ulubione „gwiazdy” przekazując im dowolną kwotę pieniędzy przez nasz portal. Każda „ gwiazda” może również wziąść udział w systemie polecającym i zarobić dodatkowe pieniądze od każdej poleconej, nowej „gwiazdy”. Poza tym przewidujemy wiele różnych pieniężnych konkursów i innych form mobilizacji naszych „gwiazd”.

Czy mogę polecić do współpracy moją koleżankę?

Jeżeli masz znajomą, która tak jak Ty, jest zainteresowana zarabianiem pieniędzy online zaproś ją do współpracy, przez swój prywatny link polecający, który zostanie wygenerowany na Twoim panelu administracyjnym. Za każdą osobę, którą polecisz zyskasz nawet 200 zł! Możesz wysłać link polecający nieograniczanej licznie osób.

Kiedy mogę zacząć sprzedawać?

Po zarejestrowaniu się, uzyskujesz dostęp do panelu administracyjnego „gwiazdy”. Aby móc zacząć sprzedawać niezbędna jest weryfikacja profilu. W czasie oczekiwania, aż Twój profil zostanie zaakceptowany, możesz dodawać opisy, produkty, wideo i galerie na sprzedaż. Po pozytywnej weryfikacji, która zajmuje do 24 godzin profil zacznie wyświetlać się na stronie.

Jak powinno wyglądać moje konto po rejestracji?

Po rejestracji uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego „gwiazdy”. Dzięki uzupełnionym informacjom, dobrej jakości zdjęciom możesz mieć realny wpływ na wysokość swoich zarobków. Dlatego bardzo ważne jest, aby atrakcyjnie i obszernie opisać swoją osobę, odpowiedzieć na pytania w formularzach, czy też stworzyć profil fetysz. Dbaj o to, aby każde z dodanych przez Ciebie zdjęć było wysokiej jakości, w dobrym świetle, dobrze wykadrowane, bez bałaganu w tle itp. Jeżeli Twój profil jest kompletny przejdź do dodawania swoich produktów. Portal erotyczny roomx.pl umożliwia „gwiazdom” sprzedaż prywatnych wideo, galerii zdjęć oraz używanej bielizny czy też ubrań. Dodaj co najmniej kilka produktów z dowolnej kategorii. Im więcej produktów w różnych kategoriach, tym większa szansa, że użytkownik wybierze właśnie Twój produkt. Profile dobrze uzupełnione, z pełnymi opisami, dobrymi zdjęciami i galerią rzeczy na sprzedaż wykazują dużo większe zarobki od pozostałych, więc do dzieła!

Jak powinno wyglądać moje zdjęcie profilowe?

Użytkownicy pierwsze co widzą to Twoje zdjęcie profilowe. Zadbaj o to, aby zdjęcie przyciągało wzrok użytkowników i innych „gwiazd”. Zdjęcie profilowe nie musi pokazywać twarzy. Może to być również Twoja sylwetka, zdjęcie zrobione z daleka itp. Jako, że dbamy o kulturę panującą na portalu roomx.pl zastrzegamy sobie, iż na zdjęciu profilowym, czy też zdjęciu w tle nie akceptujemy zdjęć perwersyjnych, ukazujących miejsca intymne. Nie akceptujemy również zdjęć z różnymi napisami, obrazkami, przerobionych graficznie w sposób widoczny.

Co mogę sprzedawać?

Na portalu erotycznym roomx.pl możesz sprzedawać swoją używaną bieliznę, używane rajstopy, buty i wiele innych części swojej garderoby. W świecie fetyszystów nie ma tematów tabu. Tak naprawdę możesz wystawić na sprzedaż niemalże wszystko... ogranicza Cię wyłącznie wyobraźnia.

Czy moje zdjęcia, filmy, profil są publikowane na innych portalach?

Szanujemy Twoją anonimowość, dlatego wszelkie zdjęcia, wideo oraz galerie zdjęć są publikowane tylko i wyłącznie na naszym portalu erotycznym roomx.pl. Nie przechowujemy Twoich zdjęć i wideo po usunięciu konta, jak robią to inne strony tego typu.

Jak wysyłać zdjęcia i wideo do klienta po zakupie?

W przypadku dodawania większości nośników elektronicznych, wystarczy, że wgrasz je w swoim panelu administracyjnym, następnie, jeżeli zostaną zakupione, będą one udostępnione użytkownikowi bezpośrednio przez naszą stronę, co zajmuje mniej niż minutę. Jeżeli jednak, Twoje galerie lub wideo jest w jakości HD, w panelu administracyjnym wgraj jedynie samą „okładkę” produktu (jedno zdjęcie główne), a całkowitą zawartość produktu udostępnij po zakupie, w formie linku (na przykład przez drive google) wysyłanego użytkownikowi, za pomocą messengera dostępnego na naszej stronie.

Jak wygląda proces zamówienia i wysyłki produktów?

Jeżeli klient kupi któryś z Twoich produktów, które wymagają wysyłki, masz 4 dni aby potwierdzić, że przyjęłaś to zamówienie. Następnie określasz czas realizacji. Jeżeli nie potwierdzisz zamówienia w ciągu 4 dni automatycznie zostanie ono anulowane. W przypadku potwierdzenia zamówienia zostanie wygenerowana dla Ciebie etykieta przesyłki, którą możesz wydrukować lub zeskanować wygodnie z telefonu. Odpowiednio pakujesz zamówienie i udajesz się do najbliższego paczkomatu. Skanujesz etykietę, przesyłkę umiejscawiasz w skrytce i zamykasz ją. Teraz oczekujesz na odblokowanie Twoich środków na swoim koncie.

Jak zapakować przedmiot, który może zawierać różne wydzieliny oraz płynne „treści”?

Każdy przedmiot, należy zapakować w sposób, aby noszące znamiona zapachowe lub treści płynne zachowały swoją trwałość i nie wyciekły z opakowania. Użyj do tego wszelakich foliach strunowych, zamykanych woreczków, pamiętaj o folii bombelkowej. jeżeli przesyłka tego wymaga. Pamiętaj o szczelnym zapakowaniu swojego produktu. Następnie zapakuj przedmiot do klasycznego pudełka lub koperty. Unikaj pudełek i kopert prezentowych z kolorową grafiką.

Co w przypadku jeżeli klient nie odbierze przesyłki, którą wysłałam i zostało to potwierdzone przez portal roomx.pl oraz inpost?

Ze względu na charakter oraz „świeżość” sprzedawanych produktów, gwiazda ani administrator serwisu nie odpowiadają finansowo za nieodebrane przez użytkownika produkty. W przypadku, gdy portal roomx.pl otrzyma informacje z firmy wysyłkowej, że przesyłka została nieodebrana, zostaje ona potraktowana jako „zrealizowana” a środki z jej sprzedaży przekazane zostaną na konto „ gwiazdy”. Działania te zapobiegną działaniu na rzecz straty czasu, oraz zmarnowaniu artykułu „gwiazdy”, który zostaje uznany jako „niezdatny” do ponownej wysyłki.

Czy użytkownik, któremu nadam przesyłkę, widzi moje dane?

Etykieta do przesyłki, która zostanie dla Ciebie wygenerowana nie zawiera Twoich danych. Jest generowana przez administrację portalu roomx.pl i w opisie „Nadawca" „zawiera dane przedsiębiorstwa. Jest tak również w przypadku zamówienia kuriera czy nadania paczki w punkcie.

Jaki mam czas na wysyłkę produktu?

Czas realizacji zamówienia powinien wynieść maksymalnie do siedmiu dni roboczych. Mogą nastąpić wyjątki dla bardzo specjalnych produktów lub do których klient wybrał cechy wydłużające wyżej wymieniony termin (dłuższy czas noszenia, specjalne życzenia i tym podobne). Jeżeli został zamówiony e-produkt (galerie, video) zostanie on udostępniony bezpośrednio przez nasz serwis, lub w przypadku większych plików, wyślij link klientowi bezpośrednio przez messengera strony, w jak najkrótszym czasie. Dokładaj wszelkich starań, aby czas realizacji zamówienia był jak najszybszy, wpłynie to pozytywnie na ocenę Twojego profilu.

Czy mogę kontaktować się z bezpośrednio z użytkownikami strony?

Poza sklepem, gdzie „gwiazdy” mogą oferować swoją używaną bieliznę na sprzedaż, wideo czy też galerie portal roomx.pl pełni również funkcję towarzyskiego portalu erotycznego dla dorosłych. Kontakt pomiędzy „gwiazdami” a zwykłymi użytkownikami jest niezwykle łatwy poprzez wprowadzony na stronie messenger. Stały kontakt ze swoimi fanami pozwoli Ci pomnożyć Twoje zarobki oraz nawiązać wiele ciekawych relacji. Ze względu na bezpieczeństwo wszystkich użytkowników zabronione jest wymienienie się swoimi prywatnymi danymi kontaktowymi.

Czy mogę podczas rozmowy prywatnej na messengerze portalu wymieniać się danymi do kontaktu np. numerem telefonu, adresem e-mail, adresem zamieszkania?

Wszelkie próby wymiany tego typu kontaktu będą grozić zablokowaniem konta „gwiazdy” oraz użytkownika.

Czy mogę w swoim profilu dodać kontakt telefoniczny do siebie, dodawać anonse erotyczne, umawiać się na spotkania przez stronę?

Portal erotyczny roomx.pl nie służy do dodawania anonsów erotycznych. Wszelakie profile zawierające bezpośredni kontakt telefoniczny, e-mail będą blokowane.

Jakie są różnice między profilem gwiazdy a profilem użytkownika?

Profil „gwiazd” został stworzony z myślą o osobach, które chcą zarabiać online z domu, nawiązując przy tym świetne relacje międzyludzkie. „Gwiazda” ma możliwość sprzedaży wszelakich używanych części garderoby np. używanych majtek, używanych skarpetek, używanych rajstop czy też swoich prywatnych zdjęć, czy wideo. Standardowy użytkownik nie ma natomiast możliwości wystawiania czegokolwiek na swoim profilu, nie ma możliwości zarabiania online. Posiada on w swoim profilu typowe funkcję kupującego wraz z możliwością opisu i dodania zdjęcia, ma możliwość pisania z wszystkimi członkami portalu roomx.pl Wniosek jest jeden: Chcesz zarabiać online – zostań „gwiazdą”, chcesz cieszyć się z przywilejów społeczności erotycznej i kupować używaną bieliznę i inne-zostań „użytkownikiem”.

Kto i kiedy przeleje mi pieniądze za sprzedane produkty, wideo, galerie?

Użytkownik, który zakupił Twoje produkty na stronie, opłaca je wybraną metodą płatności bezpośrednio autoryzowanemu dostawcy płatności, który następnie przekazuje je portalowi roomx.pl. Następnie po zrealizowaniu przez „gwiazdę” przesyłki, pieniądze zostają „odblokowane” na koncie administracyjnym „gwiazdy”. Pieniądze można wypłacić wielokrotnie w ciągu miesiąca, jeżeli na koncie „ gwiazdy” znajduje się minimalna wartość tj. 200zł. Od momentu zlecenie wypłaty, Twoje zarobione pieniądze pojawią się na Twoim koncie bankowym do 7 dni roboczych.

Jak mogę usunąć konto?

Aby usunąć swoje konto, wystarczy napisać do nas, przez formularz z załączonymi informacjami: aktualny login oraz imię i nazwisko posiadacza konta. Twoje konto w ciągu 24 godzin zostaje zawieszone i staje się niewidoczne dla pozostałych użytkowników strony. Przez 30 dni pozostaje w naszej bazie na wypadek zmiany zdania, po czym zostaje permanentnie usunięte.

Nie chcę sprzedawać, chcę po prostu zostać członkiem społeczności roomx.

A więc zapraszamy do rejestracji jako zwykły użytkownik!

Jaka obowiązuje waluta na stronie?

Na stronie wszystko płacone jest złotówkami – walutą PLN.

Ile wynosi prowizja od sprzedaży?

Za udostępnienie portalu oraz możliwości wystawiania swoich przedmiotów na jego platformie, od każdej sprzedaży pobierana jest prowizja wynosząca kwotę 34,9% brutto.

Kto opłaca przesyłkę?

Przesyłkę opłaca klient, więc nie ponosisz kosztów związanych z nadaniem przesyłki.

Czy moje dane są bezpieczne?

Twoja prywatność jest dla nas najważniejsza. Nie rozpowszechniamy Twoich danych oraz nie pośredniczymy w przepływie danych osobowych, więc nie musisz się obawiać, że Twoja prywatność zostanie naruszona. Sprawujemy pieczę nad Twoją dyskrecją od momentu zarejestrowania na naszej stronie.

Nigdy nie pracowałam w podobny sposób, czy mogę liczyć na wsparcie?

Nasi administratorzy oraz moderatorzy strony są gotowi, aby pomagać w rozwoju wszystkim „ gwiazdom” zarejestrowanym na naszej stronie. Jesteśmy gotowi aby „poprowadzić” Cię za przysłowiową rękę.

Chcesz wiedzieć więcej?

Napisz, rozwiejemy Twoje wątpliwości.

Kontakt